Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
1135
03.08.2011, 08:48
Witam,
co polecicie do 8tys polskich złotych?
najlepiej gaz albo diesel
myslalem o volvo v40/s40, alfa 156, honda accord/civic...
jakies sugestie, rady? z góry dzięki za pomoc
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho