Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
Od: 07.2011
Offline
#
4189
02.08.2011, 19:45
djfleszu
napisał(a):
Polsat to dno jak można spóźnić się z transmisją
? Chociaż oni mogą
jak oglądałem reklamy na Polsacie nagle wyskoczył meczyk Wisełki ale byłem zaskoczony
O co chodzi z tym spóźnieniem z transmisją?
BTW. nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś TVP wyemitowało mecz bodajże Groclinu z 30 minutowym opóźnieniem, bo puszczali przed tym bodajże "Barwy Szczęścia" ( El do PUEFA to był)
rnandez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rnandez
Znajdź inne posty napisane przez rnandez