Wyświetl pojedynczy post
rnandez
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4189
Stary 02.08.2011, 19:45
djfleszu napisał(a):Wyświetl post
Polsat to dno jak można spóźnić się z transmisją? Chociaż oni mogą jak oglądałem reklamy na Polsacie nagle wyskoczył meczyk Wisełki ale byłem zaskoczony

O co chodzi z tym spóźnieniem z transmisją?
BTW. nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś TVP wyemitowało mecz bodajże Groclinu z 30 minutowym opóźnieniem, bo puszczali przed tym bodajże "Barwy Szczęścia" ( El do PUEFA to był)
Odpowiedz cytując