Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5651
Stary 02.08.2011, 16:02
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Trzeba przyznać, że bardzo dobrą cenę dali na bilety, bo praktycznie do ostatniego dnia schodzą i wychodzi na to, że będzie komplet.
Czyli nie za drogo (po zejdą wszystkie prawie na styk) i nie za tanio, bo nie zeszły w dwa dni
Ktoś zna się na rzeczy. Ciekawe co wykombinują jak otworzą czwartą trybunę. Będą pustki, tańsze bilety, czy Wisła w końcu zacznie ładnie grać i awansuje do LM?
Skoro bilety ładnie schodzą i to wszystkie, milion ze sprzedaży biletów wpływa to ...
Po co sobie zadawać trud z terminalami i sprzedażą przez internet ?

krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Drobna nieścisłość. Z G4 zostało wymontowanych kilkadziesiąt krzesełek A to już mały szczegół.
Wiem o niej moje wyliczenia je uwzględniają. jak sprawdzisz różnice pomiędzy C i G to zauważysz że choć trybuny są bliźniacze to jednak w związku z wymontowaniem krzesełk pojawia się różnica w ilości miejsc na tych trybunach
Odpowiedz cytując