Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5649
Stary 02.08.2011, 15:59
Trzeba przyznać, że bardzo dobrą cenę dali na bilety, bo praktycznie do ostatniego dnia schodzą i wychodzi na to, że będzie komplet.
Czyli nie za drogo (po zejdą wszystkie prawie na styk) i nie za tanio, bo nie zeszły w dwa dni
Ktoś zna się na rzeczy. Ciekawe co wykombinują jak otworzą czwartą trybunę. Będą pustki, tańsze bilety, czy Wisła w końcu zacznie ładnie grać i awansuje do LM?
Odpowiedz cytując