Trzeba przyznać, że bardzo dobrą cenę dali na bilety, bo praktycznie do ostatniego dnia schodzą i wychodzi na to, że będzie komplet.
Czyli nie za drogo (po zejdą wszystkie prawie na styk) i nie za tanio, bo nie zeszły w dwa dni

Ktoś zna się na rzeczy. Ciekawe co wykombinują jak otworzą czwartą trybunę. Będą pustki, tańsze bilety, czy Wisła w końcu zacznie ładnie grać i awansuje do LM?
