zim zum napisał(a):

|
Sorry Wit.Ek ale jak w nocy jesteś z kobieta to też tak wszystko wyliczasz ?
|
Oczywiście.
Co godzinę budze ją i mówie "Kochanie, zostało Ci 3600 sekund mniej snu i jesli bedziesz spała tak jak wczoraj do 5:00 to bedziesz spać jeszcze 18 000 sekund. Nigdy nie zapominam dodać jej Spokojnych snów.
No i pogodzinie znów ją budze...