Wyświetl pojedynczy post
kolodin93
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3851
Stary 02.08.2011, 13:18
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...
To, że Lech zremisował na wyjeździe z Juve, nie znaczy, że jest dobry
To tylko jeden mecz, a korzystając z tego, że Rangersi jeszcze nie są w formie ich ograli. Może uda im się to dowieźć, choć wątpie w to. A trzeba pamiętać, że im dalej w sezon tym Rangersi będą coraz groźniejsi, w IV rundzie mogą być już nie do przejścia. Także lepiej jak odpadną teraz...
Odpowiedz cytując