Św. Mikołaj napisał(a):

|
Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...
|
To, że Lech zremisował na wyjeździe z Juve, nie znaczy, że jest dobry

To tylko jeden mecz, a korzystając z tego, że Rangersi jeszcze nie są w formie ich ograli. Może uda im się to dowieźć, choć wątpie w to. A trzeba pamiętać, że im dalej w sezon tym Rangersi będą coraz groźniejsi, w IV rundzie mogą być już nie do przejścia. Także lepiej jak odpadną teraz...