Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3850
Stary 02.08.2011, 13:14
kolodin93 napisał(a):Wyświetl post
Musimy awansować, a patrząc na inne wyniki możemy trafić na ogórków. Takie Malmoe czy Bate to byłaby wielka brama do Ligi Mistrzów. Ale bez wybiegania w przyszłość, został Litex, wcale nie słaba drużyna. Na bank się na nas rzucą, sytuacja jest wręcz idealna, będziemy mogli wyprowadzać szybkie kontry, a nie męczyć się z atakiem pozycyjnym (Widzew), co jak wszyscy wiemy jest naszą zmorą. Siedzę jutro w pracy, tam nie działa ani sopcast, ani drhtv, tylko veetle mi tam chodzi, ale pewnie nie będzie tam meczu. Zostaje mi wykupić Iplę, bo relacja to w ogóle odpada. JJJ Biała Gwiazda
Malmoe ogórkami? Dla mnie ktoś kto wygrywa na Ibrox w Glasgow nie jest ogórkiem...
Odpowiedz cytując