Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3833
Stary 02.08.2011, 09:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie co teraz tkwi w glowach pilkarzy Litexu?

Cos czuje ze oni nas ponowanie od razu zaatakują,bo tak naprawde nie maja nic do stracenia.
Jesli strzela pierwsza bramke(odpukac) to potem moga isc na zywiol i szybko strzlic druga.Dla nas to bedzie zle ,bo musimy strzelic tez 2 zeby miec awans.

Litex nie przywykl przegrywac,i nalezy przygotowac sie na wszystko.

Duzy plus to to ze oni oklapną gdzies od 70 minuty i wtedy nalezy to wykorzystac.
Według mnie ich ostatnia porażka w meczu z CSKA mam nadzieję, że siedzi im to w głowach a my to wykorzystamy, chodź o nas można powiedzieć to samo czy siedzi naszym piłkarzom remis z Widzewem, mam nadzieję, że nie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując