Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3825
Stary 02.08.2011, 00:19
Zastanawiam sie co teraz tkwi w glowach pilkarzy Litexu?

Cos czuje ze oni nas ponowanie od razu zaatakują,bo tak naprawde nie maja nic do stracenia.
Jesli strzela pierwsza bramke(odpukac) to potem moga isc na zywiol i szybko strzlic druga.Dla nas to bedzie zle ,bo musimy strzelic tez 2 zeby miec awans.

Litex nie przywykl przegrywac,i nalezy przygotowac sie na wszystko.

Duzy plus to to ze oni oklapną gdzies od 70 minuty i wtedy nalezy to wykorzystac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując