|
Zastanawiam sie co teraz tkwi w glowach pilkarzy Litexu?
Cos czuje ze oni nas ponowanie od razu zaatakują,bo tak naprawde nie maja nic do stracenia.
Jesli strzela pierwsza bramke(odpukac) to potem moga isc na zywiol i szybko strzlic druga.Dla nas to bedzie zle ,bo musimy strzelic tez 2 zeby miec awans.
Litex nie przywykl przegrywac,i nalezy przygotowac sie na wszystko.
Duzy plus to to ze oni oklapną gdzies od 70 minuty i wtedy nalezy to wykorzystac.
|