|
Witam. Znacie jakieś dobre treningi, ze szczegółowym uwzględnieniem pozycji? Chodzi mi o zróżnicowany trening, inny dla odgrywającego, inny dla 'lisa pola karnego' itd. Trening, którego obecnie używam nie sprawdza się, tzn. atrybuty nie podskakują, a w niektórych przypadkach spadają np. u Jaliensa.
Co do zawodników, którzy w pierwszym sezonie przejdą do Wisły, mogę polecić:
-Tinashe Nengomasha - świetny rygiel defensywy lub w moim przypadku pomocnik odbierający piłkę
-Chibuzor Okonkwo - młody, perspektywiczny prawy obrońca, z ciągotami do gry ofensywnej, a co najważniejsze bardzo tani
Football manager 2011, patch 11.3.0 najnowsze uaktualnienie
|