Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3816
Stary 01.08.2011, 21:32
FearTS napisał(a):Wyświetl post
gdy Wisła wygra z Łoweczem to ma min. faze grupową w pucharze uefa ?
Faza grupowa Ligi Europy I nie mówcie, że się czepiam, bo to tak jakby na Ligę Mistrzów nadal mówić Puchar Europy.
Odpowiedz cytując