vaazon napisał(a):

|
@hawaiisurfer twoja taktyka nieco za bardzo ofensywna... za dużo wolnego pola zostawialibyśmy na środku boiska. Przeciwnicy wchodziliby w naszą obronę, jak w masło.
|
Chyba, że środkowi obrońcy zagraliby bardzo wysoko. Z drugiej strony - Jaliens jest za wolny, gdyby jakaś piłka poszła na wolne pole. Z chęcią zobaczyłbym Melikson'a z Gargułą obok siebie.