Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 01.08.2011, 20:55
vaazon napisał(a):Wyświetl post
@hawaiisurfer twoja taktyka nieco za bardzo ofensywna... za dużo wolnego pola zostawialibyśmy na środku boiska. Przeciwnicy wchodziliby w naszą obronę, jak w masło.
Chyba, że środkowi obrońcy zagraliby bardzo wysoko. Z drugiej strony - Jaliens jest za wolny, gdyby jakaś piłka poszła na wolne pole. Z chęcią zobaczyłbym Melikson'a z Gargułą obok siebie.
Odpowiedz cytując