Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15150
Stary 01.08.2011, 15:53
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii

PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
A koledze z Warszawy to tylko Wola na myśli. Jest także Stalowa Wola jak w tym przypadku
Odpowiedz cytując