kreseq napisał(a):

Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii 
PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
|
A koledze z Warszawy to tylko Wola na myśli. Jest także Stalowa Wola jak w tym przypadku
