Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15148
Stary 01.08.2011, 15:46
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii

PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
A ty skad wiesz ze laseczka mieszka na Woli? Widze ze szybka inwigilacja słuzb miala miejsce

A co do mieszkanów Krakowa kibicujacych Legii... pozdro PzGK!
Odpowiedz cytując