kreseq napisał(a):

Widze ostatnio sporo ludzi z Warszawy kibicujacych Wisle, Ciekawe czy wielu w Krakowie kibicuje Legii 
PS: Ciezko musi byc kolezance na Woli jesli jest za Wisla ;P
|
A ty skad wiesz ze laseczka mieszka na Woli?

Widze ze szybka inwigilacja słuzb miala miejsce
A co do mieszkanów Krakowa kibicujacych Legii... pozdro PzGK!
