Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15051
Stary 31.07.2011, 14:40
rw88 napisał(a):Wyświetl post

Tak jak już rok temu wspomniałem, Górnik robi świetną robotę jeśli chodzi o wyłapywanie młodych i dawanie im szansy i z czasem efekty będą jeszcze wyraźniej widoczne. Nie mają kasy, sprzedają Jeża i Sikorskiego, a ich gra jest na tym samym poziome, co wiosną, jak na razie.

Również Olkowski wygląda solidnie, raz za razem rwie tam tym swoim skrzydłem. Skorupski w bramce na razie też pewnie.
Grają młodymi,bo nie mają kasy aby kim innym grać. To z biedy. Jdnak co by nie było tego powodem, to tak czy siak widać,że można modymi kopać na poziomie ekstraklasy, i to z powodzeniem. I tak zastanawiam się czemuż to u nas od tylu lat nie udało się wprowadzić kogoś z ME?Jak widać da się. Tylko u nas z tym krucho. Nie mówie o grajku co nadaje ton grze,ale jakiś solidny zmiennik chociażby. Nic.

Z zaciekawieniem czekam na Legia-Zagłębie. Mam znaczne oczekiwania.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując