Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15044
Stary 31.07.2011, 14:10
No i Milik z asystą. Bardzo ciekawy piłkarz, mimo 17-stu lat i gry w pojedynkę w ataku, potrafi się utrzymać przy piłce z rywalem na plecach, niezły technicznie. Tak jak już rok temu wspomniałem, Górnik robi świetną robotę jeśli chodzi o wyłapywanie młodych i dawanie im szansy i z czasem efekty będą jeszcze wyraźniej widoczne. Nie mają kasy, sprzedają Jeża i Sikorskiego, a ich gra jest na tym samym poziome, co wiosną, jak na razie.

Również Olkowski wygląda solidnie, raz za razem rwie tam tym swoim skrzydłem. Skorupski w bramce na razie też pewnie.
Odpowiedz cytując