dynek.pl napisał(a):

|
Smolarek tez nie byl pilkarzem "Made in Poland" bo z kontekstu wywiadu wynika, ze o to chodzi.
|
Ale Smolarek caly czas byl łaczony tylko i wyłacznie z Polska reprezentacja bo tak chciał sam jego ojciec wiedzac, ze w reprezentacji Holandii raczej wiele nie zdziała. A tutaj Polanski powiedzial, ze jest po szkole niemieckiej, z Polska nie ma nic wspolnego i liczy sie tylko reprezentacja Niemiec.