Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6610
Stary 31.07.2011, 10:55
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
"Piłkarzem polskim nie jestem", to na jasny .... ma grać w reprezentacji? Już mam powoli dość tego pseudo selekcjonera, który też ledwo się wysłowić potrafi. Wszystkim tylko to EURO obrzydzą.
Smolarek tez nie byl pilkarzem "Made in Poland" bo z kontekstu wywiadu wynika, ze o to chodzi.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując