_ukoL napisał(a):

|
"Piłkarzem polskim nie jestem", to na jasny .... ma grać w reprezentacji? Już mam powoli dość tego pseudo selekcjonera, który też ledwo się wysłowić potrafi. Wszystkim tylko to EURO obrzydzą.
|
Smolarek tez nie byl pilkarzem "Made in Poland" bo z kontekstu wywiadu wynika, ze o to chodzi.