Angmir napisał(a):

1. Rozumiem, że dokładnie przeanalizowałeś przygotowanie każdej drużyny Ekstraklasy oglądając przynajmniej po dwa mecze wszystkich ekip?

2. Może dasz im trochę więcej niż jeden mecz i zrozumiesz, że mogli przygotować zespół tak, by fizycznie najlepiej prezentował się w okolicach 4tej rundy el. do LM?
dziękuję, dobranoc.