Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4205
Stary 30.07.2011, 21:55
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jak Maaskanta lubie i szanuje to nie może być tak, że są mecze dla piłkarzy ważne i ważniejsze.
Ja nie wiem czy tak jest.Gdyby Wisła przeplatała mecze dobre ze słabymi to można by było tak stwierdzić ale my przeplatamy mecze przeciętne ze słabymi.Oczywiście chodzi mi o jakość gry bo wyniki czasami są znakomite.
Boje się że to co gramy to to na co nas stać na dzień dzisiejszy
Na pewno staramy się grać kombinacyjnie ale dobrze zorganizowanego rywala to nie wychodzi
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując