|
Szczerze? Nie wiem jak Wy ale ja sadze, ze jeden fakt warto odnotowac. Mianowicie, ze mecze MNIEJ WAZNE MASKAANT OLEWA Z PYTY. Serio. Przykladem jest dzisiejszy mecz, oraz rozegrane PO ZDOBYCIU MP mecze z Legią oraz Polonią. To nie jest przypadek. Kazdy widzial jak grali nasi w tamtych dwoch meczach, oraz jak bylo z bieganiem dzisiaj. Pilkarze ewidentnie przeszli OBOK MECZU.
|