Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14987
Stary 30.07.2011, 15:29
Hanys napisał(a):Wyświetl post
Tego meczu w ogóle nie oglądam, bo z góry wiedziałęm ze to będzie dno i 3 metry mułu. Szkoda ze taki Ruch gra w ekstraklasie - stadion mają masakrycznie brzydki, grają antyfootaball, w swoich szeregach Ruch ma samych drwali co kopią tylko po nogach. To obniża poziom ligi. Już wolę Podbeskidzie od Ruchu.
Całe szczęście, że takie firmy grają w ekstraklasie. Starzy ligowcy od zawsze w ekstraklasie a nie meteoryty z kilkoma czy kilkunasoma sezonami w lidze. Infrastrukturę kiedyś poprawią (zresztą coś mówiło się o graniu na Sląskim) i będzie dobrze. A licznych kibiców nie zastąpi najlepszy nawet stadion na jakiejś wsi.
Odpowiedz cytując