Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14932
Stary 30.07.2011, 13:32
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Ci nowi realizatorzy nie potrafią nawet dobrego zbliżenia na faul zrobić... nie to co kiedyś...
Przeciez oni nie potrafią nawet belki z wynikiem dobrze zrobić.
Wczoraj byla za mala więc poprawili czczionke ale o tym zeby powiekszyc belke z wynikiem to juz oczywiscie nikt nie pomyslal i nazwy druzyn włażą na czas
Czy CI amatorzy co robią tą transmisje nie mają zadnego poglądu żeby zobaczyć jak wyglądaja efekty ich zmian zanim skompromitują się przed telewidzami ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując