KoPer napisał(a):

|
Ci nowi realizatorzy nie potrafią nawet dobrego zbliżenia na faul zrobić... nie to co kiedyś...
|
Przeciez oni nie potrafią nawet belki z wynikiem dobrze zrobić.
Wczoraj byla za mala więc poprawili czczionke ale o tym zeby powiekszyc belke z wynikiem to juz oczywiscie nikt nie pomyslal i nazwy druzyn włażą na czas

Czy CI amatorzy co robią tą transmisje nie mają zadnego poglądu żeby zobaczyć jak wyglądaja efekty ich zmian zanim skompromitują się przed telewidzami ?