Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14788
Stary 29.07.2011, 19:35
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Niedawno (na wiosnę) stwierdziłem podobnie, że Jagiellonia nie będzie się liczyła w walce o MP. Oczywiście podobnie byłem zaatakowany przez forumowych speców, którzy pytali i kpili czy dostałem info telef. na ten temat. Potem jakoś tak zniknęli z eteru. Dlatego pogadamy po jakimś czasie. I zobaczymy kto kogo będzie traktował poważnie.
Jeszcze w 26tej kolejce Jaga była na drugim miejscu w tabeli. Jeśli oni nie liczyli w walce o MP, to kto się liczył?
Odpowiedz cytując