albert02 napisał(a):

|
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.
|
pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością
