Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19390
Stary 29.07.2011, 18:59
albert02 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale nawet sie jakos nie wczytywalem. Miejsce VIP na 16 meczy u siebie to koszt 4,5tysiaca? Jesli tak to musze przyznac, ze jest to wedlug mnie bardzo dobra cena.
pamiętaj że to miejsca z ograniczoną widocznością
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując