banasik napisał(a):

|
Według mnie cięzko traktować Leha jako faworyta, jeżeli prawie w ogóle sie nie wzmocnił (Tonev), a wręcz osłabił (Bosacki, Gancarczyk). Po poprzednim sezonie tej druzynie niezbednych bylo kilku klasowych zawodnikow, grajac tym samym skladem co sezon temu wróżę im gorszy rezultat niż przed rokiem.
|
Jak wg Ciebie odejście Gancarczyka i Bosackiego to osłabienia to ja chyba spadne z krzesła

D Przecież to jest większe wzmocnienie Lecha nich pozyskanie Rudnevsa.
A ten Tonev to widać ma dużą technikę i o ile będą grać ze Stiliciem w 1 składzie to może to być mieszanka wybuchowa... a poza tym na ławce siedzi jeszcze Kiełb (no wlasnie - czemu na ławce?) - który jest wg mnie jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy... jego minusem jest to ze szybko sie meczy i nie jest demonem szybkosci... ale nad tym moze popracowac.
LOL - skad Rudnevs umie tak dobrze gadać po polsku?