Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14753
Stary 29.07.2011, 18:53
banasik napisał(a):Wyświetl post
Według mnie cięzko traktować Leha jako faworyta, jeżeli prawie w ogóle sie nie wzmocnił (Tonev), a wręcz osłabił (Bosacki, Gancarczyk). Po poprzednim sezonie tej druzynie niezbednych bylo kilku klasowych zawodnikow, grajac tym samym skladem co sezon temu wróżę im gorszy rezultat niż przed rokiem.
Jak wg Ciebie odejście Gancarczyka i Bosackiego to osłabienia to ja chyba spadne z krzesła D Przecież to jest większe wzmocnienie Lecha nich pozyskanie Rudnevsa.

A ten Tonev to widać ma dużą technikę i o ile będą grać ze Stiliciem w 1 składzie to może to być mieszanka wybuchowa... a poza tym na ławce siedzi jeszcze Kiełb (no wlasnie - czemu na ławce?) - który jest wg mnie jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy... jego minusem jest to ze szybko sie meczy i nie jest demonem szybkosci... ale nad tym moze popracowac.


LOL - skad Rudnevs umie tak dobrze gadać po polsku?
Odpowiedz cytując