banasik napisał(a):

|
Maciej Murawski - debiutant w roli komentatora. Zastanawialem sie jak c+ obsadzi 8 spotkan parami komentatorow, jezeli inni debiutanci będą "klasy" Murawskiego to przerzucam się na transmisje realizowane przez Polsat...
|
Wiesz kto teraz ten mecz u nich komentuje i jak bardzo sie podnieca

?