Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
skydancer
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: z nieba
Offline
#
12301
29.07.2011, 12:24
arrosmay
napisał(a):
No to żeś się obudził w porę
No cóż, nie mam telewizora w domu - może to dlatego
Dobrze wiedzieć, że mamy 4 Polaków w kadrze meczowej.
skydancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skydancer
Znajdź inne posty napisane przez skydancer