PANDEM0NIUM napisał(a):

|
1. Diaz – tak dla mnie do jest niespodzianka, ponieważ o ile w trakcie meczu na żywo sprawiał wrażenie zagubionego we mgle i niemiłosiernie objeżdżanego tak na spokojnie już nie miałem takiego wrażenia. Owszem był ogrywany zarówno przez Toma jak i Berberowica ale zanotował kilka udanych zagrań szczególnie w I połowie. Chciałbym też odnotować fakt iż Meleks średnio pomagał mu w odbiorze piłke. Pozatym te rzkome faule które sprokurował to były efekty umiejętności nurkowo-aktorskich Bułgarów na które sędzia dawał się nabrać. Oczywiście to nie zmienia faktu że Junior zagrał słaby mecz jednak moja ocena była zaraz po meczu troszeczkę za surowa
|
Junior nie zagrał tak źle jak niektórzy twierdzą. Na pewno nie miał tylu fauli, ile przypisał mu sędzia

Myślę, że jeżeli zagra Małecki powinno być lepiej - Patryk częściej cofa się do obrony i potrafi grać twardo w odbiorze.