Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3654
Stary 28.07.2011, 21:07
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Powiedziałem tylko, ze gdybysmy wiecej zagrali pressingiem to przeciwnik nie miałby tylu szans na strzelenie gola. Zrobili to co My powinnismy zrobic w rewanzu. Nie wyobrazam sobie meczu z Litexem na Reymonta podobnego do meczu w Bułgarii
No tak ale kto musi atakować ?
Oni ...
Więc jak tu na nich siąść ? Tak jak ty uważam że Litex się gubi pod pressingiem
Jak tu ustawić drużynę ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 28.07.2011 o godz. 21:09.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując