Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14662
Stary 28.07.2011, 12:15
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
My już takie transfery w Krakowie przerabialiśmy, jeszcze się łudzisz tak jak my to robiliśmy.
Może ten Ljuboja strzeli wam z 10 bramek reszta do piachu jak Ogbuke czy jak mu tam.

Z tej mąki chleba nie będzie.
Kolego a nie chciał byś podać numerów totka, bo widzę że masz dojście do sprawdzonych informacji...
Odpowiedz cytując