Mario Nh napisał(a):

My już takie transfery w Krakowie przerabialiśmy, jeszcze się łudzisz tak jak my to robiliśmy.
Może ten Ljuboja strzeli wam z 10 bramek reszta do piachu jak Ogbuke czy jak mu tam.
Z tej mąki chleba nie będzie.
|
Kolego a nie chciał byś podać numerów totka, bo widzę że masz dojście do sprawdzonych informacji...
