Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19332
Stary 28.07.2011, 12:01
Wysiliłeś się na posta, który wyglądałby nawet rozsądnie i na koniec:

Cytat:
Kto 2-3 lata temu w UM mógł przypuszczać obiecując Wiśle dofinansowanie, że będzie tyle nieplanowanych wydatków
Kto 2-3 lata temu w Wiśle mógł przypuszczać, że prężny developer budowlany z dnia na dzień stanie się niewypłacalny? Kto mógł w Wiśle przypuszczać, że:

Cytat:
pachołem Tuska, minister Rostowski nagle się ogarnie, że jak w centrali nie ma pieniędzy to można poucinać gminom?
i od razu założyć, że miasto będzie miało pustą kasę? Rozumiem, że można było (i trzeba było) mieć dystans do obietnic Salwatora, ale wątpić w słowa najwyższych urzędników miejskich? To jak zarzucanie im kłamstwa.

Cytat:
A za co mam się niby wstydzić?
Za to, że niezależnie od okoliczności (czy to trening noworoczny, czy listopadowe (!) zapewnienia bez pokrycia, że hala powstanie) jesteś lizidupą majchra i widzisz problem we wszystkim, tylko nie w tym, że czerwony jacek jest populistą i kłamcą. A za to, że jest prezydentem winię tak samo ciebie jak i innych jego wyborców, natomiast kibiców Wisły, którzy oddali na niego głos pozbawiałbym najchętniej prawa wstępu na stadion.

Cytat:
Była mowa o stadionie, że obiekt Cracovii zrobili w rok a Wisły rzeźbią już 10 lat. Prawda jest taka, że ten stadion nie miał racji bytu od początku. Kto mógł przewidzieć śmierć Dębskiego? Wtedy Kraków miał poparcie na górze... za innych kadencji już tego poparcia nie było. Szereg czynników w tej dekadzie wpłynęło na kształt i koszty tego obiektu.
nie no, ....a, tego to już za wiele po prostu. Ignor.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 28.07.2011 o godz. 12:20.
Odpowiedz cytując