Sartre napisał(a):

|
Ja wiem, czy tak źle jest Ofensywa transferowa niewątpliwie nie powala, ale Ljuboja, Żewłakow, Ohayon i prawdopodobnie Kuciak, to w sumie 4 zawodników, którzy przynajmniej na papierze wyglądają solidnie, choć Ohayon i Kuciak to transfery z opóźnionym zapłonem, przy czym Kuciak raczej nie robi na mnie wielkiego wrażenia. W zasadzie wystarczy jeden konkretny transfer ofensywnego zawodnika, i Legia będzie mogła zamknąć okienko. Jakby jeszcze podmienili bramkarza na jakiegoś lepszego, to już w ogóle cycuś plastuś.
|
My już takie transfery w Krakowie przerabialiśmy, jeszcze się łudzisz tak jak my to robiliśmy.
Może ten Ljuboja strzeli wam z 10 bramek reszta do piachu jak Ogbuke czy jak mu tam.
Z tej mąki chleba nie będzie.