Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3616
Stary 28.07.2011, 10:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No chyba sie nie gniewacie ze mam inna opinie. Trudno moge byc w opozycji, a zdania nie zmienie...heh
Z czasem zobaczymy kto mial racje, na wszelki wypadek juz teraz kopiuje by pozniej wkleic.
W srode pewnie Diaza juz niezobaczymy..
Pozdrawiam.
HAHAHA wg ciebie rację masz wówczas gdy napiszesz że zawodnik X zagra słabo i on rzeczywiście zagra słabo (szanse 50:50, a czynników które moga na to wpłynąć jest multum), nie o rację chodzi a o wiedzę na podstawie której wyciągasz wnioski i stosujesz krytykę. podkreslę raz jeszcze. jest ona mocno powierzchowna.
Odpowiedz cytując