Dariook napisał(a):

No chyba sie nie gniewacie ze mam inna opinie. Trudno moge byc w opozycji, a zdania nie zmienie...heh
Z czasem zobaczymy kto mial racje, na wszelki wypadek juz teraz kopiuje by pozniej wkleic.
W srode pewnie Diaza juz niezobaczymy..
Pozdrawiam.
|
HAHAHA

wg ciebie rację masz wówczas gdy napiszesz że zawodnik X zagra słabo i on rzeczywiście zagra słabo (szanse 50:50, a czynników które moga na to wpłynąć jest multum), nie o rację chodzi a o wiedzę na podstawie której wyciągasz wnioski i stosujesz krytykę. podkreslę raz jeszcze. jest ona mocno powierzchowna.