Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3601
Stary 28.07.2011, 09:13
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Nie gralismy fajnie dla oka, ale zalozenia taktyczne zostaly zrealizowane. Nie rozumiem tez twojej wypowiedzi. To ma byc ironia czy co? Jesli ci sie podobala Maciusiowa taktyka dzidy na Brozka i moze cos sie strzeli to gratuluje.
To sa dopiero poczatki sezonu, nie gramy na 100%, wiec zakladam ze to rozdzielenie ofensywnej czworki z przodu i defensywnej szostki z tylu niedlugo zostanie zatarte. Juz teraz widac ze jesli Lamey albo Dragan podlacza sie do ataku i pojda na obieg stwarzamy powazne zagrozenie pod bramka przeciwnika. Nie robia tego zbyt czesto co prawda ale to sie zapewne zmieni.
Co do "braku stylu" to mozna zobaczyc klepe po ziemi zamiast juz wspomnianych dzid, czy tez umiejetne przegrywanie pilki. Jedynym problemem jest brak inklinacji ofensywnych u Sobola i Wilka, ale tu Nunez moze byc rozwiqazaniem.
I najlepszy kwiatek na koniec

No nie wiem nawet jak to skomentowac, ze domorosly znawca i znachor ma lepsze wyksztalcenie trenerskie od faceta ktory na kopanej zeby zjadl...
Wez sie puknij w czolo i lepiej nie komentuj. Zenujacy jestes , podobnie jak twoje argumenty.
Odpowiedz cytując