Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3591
Stary 28.07.2011, 08:17
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nierozumiem jak ktos kto zna minimalnie sie na piłce, po takim meczu śmie jeszcze twierdzic ze fajnie gralismy, ze takie byly zalozenia taktyczne.
.
Nie gralismy fajnie dla oka, ale zalozenia taktyczne zostaly zrealizowane. Nie rozumiem tez twojej wypowiedzi. To ma byc ironia czy co? Jesli ci sie podobala Maciusiowa taktyka dzidy na Brozka i moze cos sie strzeli to gratuluje.
To sa dopiero poczatki sezonu, nie gramy na 100%, wiec zakladam ze to rozdzielenie ofensywnej czworki z przodu i defensywnej szostki z tylu niedlugo zostanie zatarte. Juz teraz widac ze jesli Lamey albo Dragan podlacza sie do ataku i pojda na obieg stwarzamy powazne zagrozenie pod bramka przeciwnika. Nie robia tego zbyt czesto co prawda ale to sie zapewne zmieni.
Co do "braku stylu" to mozna zobaczyc klepe po ziemi zamiast juz wspomnianych dzid, czy tez umiejetne przegrywanie pilki. Jedynym problemem jest brak inklinacji ofensywnych u Sobola i Wilka, ale tu Nunez moze byc rozwiqazaniem.
I najlepszy kwiatek na koniec
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie on Jest slabym trenerem i brak w nim sukcesu. . Po zmianach jakie wykonuje to widac ze niema pomyslu na odwracanie losów meczu. Robi bezsensowne zmiany pod koniec meczow, gdy juz jest zapozno zeby cos powalczyc.
Kazdy trener ktory ma pojecie o swojej taktyce to odrazu widzi takie bledy jak robil Diaz. W przerwie jzmieniasz zeby nie narobil ci szkody.
Widzisz ze napastnik nic nie zdzialal to zmieniasz na drugiego. albo grasz dwoma w napadzie.U nas bez wzgledu na konsekwencje Diaz gra dalej a Genkow jest gorszy niz Brozek bez formy...
.
No nie wiem nawet jak to skomentowac, ze domorosly znawca i znachor ma lepsze wyksztalcenie trenerskie od faceta ktory na kopanej zeby zjadl...
Powód: no bo
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 28.07.2011 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując