Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2011, 00:15
MHaifa napisał(a):Wyświetl post
Musicie zrozumiec ze jeszcze nie wszyscy wiedza jak slaba jest polska liga. Rownanie jest proste: Od czasu porazki Beitaru 5:0 z Wisla, mistrz Izraela dwa razy (na dwa mozliwe) awansowal do fazy grupowej LM. To znaczy ze mistrz polski powinien byc zespolem na poziomie fazy grupowej LM czyli ze Melikson jest liderem jednej z najlepszych 32 druzyn Europy to chyba powinno robic wrazenie?
O ile dobrze rozumiem to robisz sobie delikatne podśmiechujki ze swoich rodaków (i poniekąd z Meliksona a dokładniej z jego "medialnej kariery" w Izraelu). Powiem szczerze że strasznie ciężko mi uwierzyć że ktokolwiek może brać na poważnie "moc" polskiej ligii. Tym bardziej Żydzi którzy jak powszechnie wiadomo są "mądrzy" . Dlatego proszę potwierdź jeszcze raz: czy faktycznie Melikson stał się w Izraelu takim "Citką" w związku z jego występami w Wiśle Sorry że jestem jak ten niewierny Tomasz ale .... No właśnie .
Odpowiedz cytując