|
Co drugi post to ktoś wrzuca swój skład wzięty z powietrza. Jest przecież inny temat "konkurs o Wiśle". Jeśli już ktoś wrzuca to niech chociaż uzasadni.
Myślę że przeciwko Widzewowi w pierwszym składzie może zadebiutować Biton. Pod koniec meczu w z Liteksem Genkov trochę kulał (przynajmniej tak mi się wydawało). To będzie również dobry moment na sprawdzenie dyspozycji i możliwości Javonovicia.
Natomiast mam mieszane uczucia co do zmiany Meliksona, bez niego będzie ciężko wygrać ten mecz.
|