Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.07.2011, 12:40
Co drugi post to ktoś wrzuca swój skład wzięty z powietrza. Jest przecież inny temat "konkurs o Wiśle". Jeśli już ktoś wrzuca to niech chociaż uzasadni.

Myślę że przeciwko Widzewowi w pierwszym składzie może zadebiutować Biton. Pod koniec meczu w z Liteksem Genkov trochę kulał (przynajmniej tak mi się wydawało). To będzie również dobry moment na sprawdzenie dyspozycji i możliwości Javonovicia.
Natomiast mam mieszane uczucia co do zmiany Meliksona, bez niego będzie ciężko wygrać ten mecz.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując