Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10637
Stary 27.07.2011, 12:32
Myślcie ludzie realnie, prosze was.

Nawet jeśli jest zielone światło na jeszcze jeden gotówkowy transfer to uważacie że stać nas na utrzymanie TAKIEJ wielkiej kadry?

Nie trzeba specjalisty żeby powiedzieć że na LO jest dramat, bo Diaz i Palijc są wystarczający na polską ligę.
Ale my chcemy awansować do LM. Być elitą europejskiej piłki!

Jednak niestety nie wyobrażam sobie żebyśmy ściągnęli kolejnego lewego obrońce mając tam Dragana i Juniora, dodatkowo mogą grać tam Nunez i Jovanovic.

Środkowego obrońce? utrzymujemy ich pięciu! bo nie uda nam się pewnie nigdzie Kowalskiego wcisnąć, a na ostatniego wydalismy około 2 mln złotych.

Tom. Wiadomo świetny mecz, chlopak warty obserwacji. Pytanie skoro jest taki fenomenalny to czemu działacze dopuścili do sytuacji że za pare miesięcy kończy mu się kontrakt? Nie podniecajcie się zawodnikiem po jednym meczu.

Poza tym my mamy ilu skrzydłowych? Kirm Mały Melikson Iliew Nunez


Na każdym kroku podkreślamy że mamy kadre około 20 równorzędnych zawodników gdzie każdy może wejść i wprowadzić nową jakość.
Jednak pamiętajmy że to ma również drugie dno. 20 bardzo dobrych graczy równa się dwudziestu bardzo wysokich jak dla nas pensji i moim zdaniem jakiekolwiek transfery musiały by być w obie strony.
Odpowiedz cytując