Stac ich, z tym ze my mamy jeden wielki atut - R22. Co do rywali w nastepnej rundzie to chcialbym trafic na Maccabi. Wedlug mnie najslabszy z rywali
Emenems81 napisał(a):

Z tymi transmisjami TV to jakieś żarty, jeszcze dwa dni temu polszit miał transmitować wszystko, względnie polszit sport, a teraz na 90% transmisji z meczu Legii nie będzie
|
Chyba nie myslales, ze Polsat pusci dwa mecze na otwartym kanale w jeden dzien?