Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.07.2011, 09:04
A pomyśleć, że jak kilka miechów temu poruszany był tu temat wpisywania w akcji MPK sugestii, żeby zrobić autobus, który jechałby ulicą Reymonta (ewentualnie zmienić trasę innych) i miał przystanek TS Wisła, to część najmądrzejszych użytkowników forum kwestionowała zasadność wytyczania takiej linii, bo przecież niedaleko jest Czarnowiejska i tam można wysiąść. Nie brali tylko pod uwagę tego, że żeby stamtąd dojść do Wisły trzeba przejść ul. Miechowską, ewentualnie wiedzieć gdzie przejść przez furtkę i potem dalej przez tereny AGH na Wisłę. Rzeczywiście, Europa pełną gębą. Ale lepiej przecież jest ponarzekać zamiast spróbować zrobić coś z korzyścią dla Wisły. To tak tytułem lekkiego OT, bo wtedy ten temat nie byłby w zasadzie potrzebny.
Odpowiedz cytując