Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
asilver
Junior Member
Od: 06.2003
Skąd: zza biurka
Offline
#
3251
26.07.2011, 22:02
Marcinnno
napisał(a):
Ogólnie wszystko fajnie 1:2 tylko co to za czasy , że nie liczy się styl a wynik = )
Oto właśnie do bram Reymonta nieśmiało puka normalność....
tak moi drodzy... w piłce od jakiegoś czasu liczy się wynik...
asilver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do asilver
Odwiedź stronę domową użytkownika asilver!
Znajdź inne posty napisane przez asilver