Wyświetl pojedynczy post
asilver
Junior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: zza biurka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3251
Stary 26.07.2011, 22:02
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie wszystko fajnie 1:2 tylko co to za czasy , że nie liczy się styl a wynik = )
Oto właśnie do bram Reymonta nieśmiało puka normalność....

tak moi drodzy... w piłce od jakiegoś czasu liczy się wynik...
Odpowiedz cytując