Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3149
Stary 26.07.2011, 21:01
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zajebisty wynik i zwyciezcow sie nie sądzi ale nie da się przejśc nad tym do porządku, że bylismy gorsi w każdym elemencie piłkarskim (poza bramkami) - nasza gra to dno.
- 2 poprzeczki
- niepodytkowany karny dla Litexu
- bramka na 2:2, która w 90% sytuacji została byc uznana
czy można mieć więcej fuksa
suma szczęścia zawsze wychodzi na zero - pytanie czy w rewanżu czy w nastepnej rundzie ?
Los oddał co nasze z Aten Czy na tym forum musi być wiecznie ględzenie? Przegramy - źle, wygramy jeszcze gorzej...-,-'
Odpowiedz cytując