|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
|
#2900

26.07.2011, 17:37
|
mitmichael napisał(a): 
I co kolego, gdzie masz Kirma w wyjsciowej 11stce? Wyszła moja racja, ze jednak Nunez
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Wilk, Sobolewski, Melikson, - Nunez, Iliev, Genkov
|
Wobec tego zwracam honor 
Pozdrawiam
|
|