JOSE 841 napisał(a):

|
Jedno jest pewne Holender gra o nowy kontrakt a w razie W ktoś z dwójki Probierz-Tarasiewicz może zawitać na Reymonta zwłaszcza że obaj są do wzięcia
|
A co ma to wspólnego z nowymi strojami Wisły Kraków? Zresztą, Maaskantowi nic się nie stanie, bo Litex jest dobrą ekipą, więc jakieś potknięcie nie będzie traktowane jako wpadka. Porażki zdarzają się w futbolu.
Btw, Tarasiewicz i Probierz to słabi trenerzy.