JOSE 841 napisał(a):

|
ktoś z dwójki Probierz-Tarasiewicz może zawitać na Reymonta zwłaszcza że obaj są do wzięcia
|
Prosze Cie kim k..wa oni sa zeby ich brac pod uwage do pracy w Wisle.
A jak by mieli grac w nowych strojech to chyba byla by prezetacja,czy prezes ma na srodku stadionu Litexu zaprezetowac nowe stroje?