Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2287
Stary 26.07.2011, 15:46
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
ktoś z dwójki Probierz-Tarasiewicz może zawitać na Reymonta zwłaszcza że obaj są do wzięcia
Prosze Cie kim k..wa oni sa zeby ich brac pod uwage do pracy w Wisle.

A jak by mieli grac w nowych strojech to chyba byla by prezetacja,czy prezes ma na srodku stadionu Litexu zaprezetowac nowe stroje?
,
Odpowiedz cytując