Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline
#
6521
26.07.2011, 14:08
qchar90
napisał(a):
http://www.sport.pl/euro2012/1,10907..._z_Gruzja.html
Polanski powolany przez dyzme, to sa juz jaja
jak taki niemiec moze grac w naszej kadrze, dyzma sie kompromituje coraz bardziej, mam nadzieje ze kibice go odpowiednia powitaja, farbowany lis
a jak pedalski i trochowski wybierali kadre Niemiec to byl placz, ze PZPn nic nie robi i tracimy talenty - tak zle i tak niedobrze
Puchar jest na5z!
dynek.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dynek.pl
Znajdź inne posty napisane przez dynek.pl