Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Najważniejsze to przejść Litex, wtedy faza grupowa LE jest nasza, a myślę że to plan minimum Wisły na ten sezon
|
Dokładnie, przechodząc Litex oszczędzamy sobie stresu z el. do LE, zwłaszcza z tego co się orientuje nie bylibyśmy w tych meczach rozstawieni. Ale po cichu wierzę, że się uda awansować do LM
