Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 26.07.2011, 08:17
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze to przejść Litex, wtedy faza grupowa LE jest nasza, a myślę że to plan minimum Wisły na ten sezon
Dokładnie, przechodząc Litex oszczędzamy sobie stresu z el. do LE, zwłaszcza z tego co się orientuje nie bylibyśmy w tych meczach rozstawieni. Ale po cichu wierzę, że się uda awansować do LM
Odpowiedz cytując