|
Po zdjęciach z treningu widać,że u piłkarzy włączył się już Zespół Napięcia Przedmeczowego.
Każdy skupiony i zamyślony , mnie udziela się to samo.
Ktoś pisał,że Wisła zagra z przyczajki , jak w Gdańsku , zgadzam się.
Ktoś pisał,że ten mecz pokaże nam , w jakim miejscu jesteśmy , zgadzam się.
Krótko mówiąc: jutrzejszy mecz jest kurewsko ważny .
Wierzę w Pareike , Jaliensa , Sobolewskiego i Ilieva , czyli zawodników , którzy po prostu muszą wytrzymać to ciśnienie , z racji swojego doświadczenia.
Mam też przeczucie,że na całej linii zawiedzie Maor Melikson , obym się mylił,ale ten chłopak na pewno zdaje sobie sprawę,że wszyscy polegają na jego genialnych umiejętnościach i po prostu się spali , nic mu nie będzie wychodziło.
Koncentracja, koncentracja i jeszcze raz koncentracja.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|